Sałatka z brokułem i makaronem – pyszna i kolorowa

Sałatka z brokułem i makaronem – pyszna i kolorowa

Sałatka z brokułem i makaronem – pyszna i kolorowa

Sałatka z brokułem i makaronem świetnie sprawdzi się na grillu czy spotkaniu w większym gronie. Jest bardzo smaczna, lekka i kolorowa. Bardzo ładnie prezentuje się na stole i wszyscy chętnie po nią sięgają. Jak przygotować sałatkę z brokułem i makaronem? Robi się ją dość szybko. Wystarczy ugotować makaron i brokuła, a w międzyczasie przygotować resztę składników i sos. Następnie wszystko razem mieszamy ze sobą, albo tak jak ja to zrobiłam, składniki rozkładamy na dużych płaskich talerzach. Sałatka prezentuje si... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.