Mega czekoladowe brownie – deser dla czekoladoholików

Mega czekoladowe brownie – deser dla czekoladoholików

Mega czekoladowe brownie – deser dla czekoladoholików

Przepis na : deser

Mega czekoladowe brownie to przepyszny deser, obok którego nie można przejść obojętnie. Jest maziste, kleiste i wygląda jak zakalec, ale takie właśnie ma być. Jak spróbujesz choć kawałeczka, nie będziesz już mógł się od niego oderwać. To idealny wybór na każdą okazję. Możesz je podać na deser po obiedzie, zabrać ze sobą na piknik lub grilla, albo po prostu delektować się nim w samotności. Jest to mój obowiązkowy wypiek po imieninach i urodzinach, kiedy dostaję w prezencie różne czekoladowe słodycze. Raz przetop... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.