Sałatka białkowa wg diety rozdzielnej

127
 • Sałatka białkowa wg diety rozdzielnej
 • Sałatka białkowa wg diety rozdzielnej

  Przepis na : śniadanie

  Białko jest jednym z podstawowych składników potrzebnych człowiekowi do rozwoju, regeneracji, a także do lepszego funkcjonowania mózgu. To właśnie dzięki niemu budujemy bloki pamięci w mózgu i tworzymy połączenia neuronowe. Moment, w którym człowiek zaczął spożywać białko zwierzęce - ok 2.000.000 lat temu, był aktywatorem rozwoju mózgu, który podwoił swoją wagę ponad 2 krotnie z 700 g do ok. 1,5 kg.     Rola zbilansowanej ilości białka w pożywieniu, szczególnie innego rodzaju niż mięso jest bardzo ... Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi A
   Dieta dla osób z grupą krwi A

   Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

  Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

  Dodaj komentarz