Placuszki otrębowe z sosem ku radości naszym jelitom.

Placuszki otrębowe z sosem ku radości naszym jelitom.

Placuszki otrębowe z sosem ku radości naszym jelitom.

W ostatnich dniach  wzrosło zainteresowanie lżejszymi potrawami. A zwłaszcza tymi, które pomogą się pozbyć tego i owego. Święta i Sylwester za nami, ale za to karnawał dopiero się zaczyna, a więc warto o siebie zadbać. Po tłustych, ciężkich daniach nic tak dobrze nie działa, jak czyszczenie jelit. A czym się to robi? Najlepiej tym co ma dużo błonnika, pierwsze na tapetę idą otręby. Tym co się ich boją, bo są niedobre, niefajne w smaku, chcę pokazać, że nic bardziej mylnego. 😊 Placki: 2 jajka 6 łyżek ot... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sosy, diety, placuszki, z jagodami, dieta, imbir, placki, ciasto, sylwester, jajka na święta, placki ziemniaczane, dieta oczyszczająca, fajne ciasta

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.