Jak zrobić jajka w koszulkach ?

Jak zrobić jajka w koszulkach ?

Jak zrobić jajka w koszulkach ?

Przepis na : śniadanie

         Idealny przepis na super jajka, delikatne i kremowe czyli jajka w koszulkach. Jak zrobić jajka w koszulkach, albo jajka poszetowe bez octu i folii? Prosty i skuteczny przepis na znakomite jajka w koszulkach, smaczne i zdrowe. Tak ugotowane jajka na miękko są nie tylko doskonałą przekąską, ozdobą stołu mają jeszcze jedną ogromną zaletę. Nie trzeba ich obierać! A wiemy jak trudno obrać jajko na miękko. Jajka w koszulkach rozwiązują kilka problemów. Każdy z nas się zapewne nie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, szynka, sosy, przekąski, chleb, łosoś, kanapki, przystawki, szynka gotowana

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.