Curry z kurczaka z warzywami w sosie kokosowym

Curry z kurczaka z warzywami w sosie kokosowym

Curry z kurczaka z warzywami w sosie kokosowym

Zapraszam Was na kolejny rewelacyjny przepis z kuchni indyjskiej . Aromatyczne curry z kurczaka z warzywami w sosie kokosowym to pyszne danie, które z pewności wszystkim przypadnie do gustu. Aksamitny, kremowy sos z dodatkiem kurczaka i warzyw to danie z południowo - zachodnich Indii, gdzie używa się bardzo dużych ilości kokosów pod różnymi postaciami. Curry z kurczaka z mlekiem kokosowym można podawać z ryżem lub z prostym chlebkiem naan bez drożdży .  Curry z kurczaka z warzywami w sosie kokosowym Skła... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienne Gotowanie

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.