Rybny rosół z lanymi kluskami

Rybny rosół z lanymi kluskami

Rybny rosół z lanymi kluskami

Kupując ryby unikam gotowych filetów, a już na mrożone to nawet nie patrzę. Lubię wiedzieć co jem :) Dlatego ryby najczęściej wybieram w całości. No, wypatroszone najchętniej ;) nie jest to czynność przyjemna.Na mojej liście najczęściej kupowanych ryb są łosoś, pstrąg i karp (nie tylko na Wigilię). Te ryby wykorzystuję niemal stuprocentowo, gdyż z "resztek" powstałych z filetowania gotuję zupę. Do garnka idą: głowa, odcięte płetwy, skórki i kręgosłup. Wiem, dla niektórych brzmi mało apetycznie ;) Kiedy pierwszy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienna kuchnia niecodzienna

Warto przeczytać

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Małgorzata KMałgorzata K

Lubię gotować, uwielbiam mojego kota i kocham mojego męża.
Mam alergię na głupotę, nie lubię kłamczuchów, nienawidzę zawiści.
Żona, pani domu i władczyni swoich garów.
Życie jest piękne...i smaczne, prawda? :)Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kluski, ryby, ryba, kluski lane, rosół, zupa, zdrowe, zdrowe przepisy, mielone, marchewka, warzywa, por , makaron, seler, makarony, łosoś, pstrag, jak zrobic pstrąga, pietruszka, zupa z głów ryby, mielone z warzywami, zupa rybna, zupa z selera, filet z łososia, makaron z łososiem

Inne przepisy z Codzienna kuchnia niecodzienna