Placuszki z serka wiejskiego (bez mąki)

Placuszki z serka wiejskiego (bez mąki)

Placuszki z serka wiejskiego (bez mąki)

Przepis na : śniadanie

Jeśli nadal trzymacie się swoich postanowień noworocznych dotyczących diety i zdrowego odżywiania, to mamy coś dla Was – puszyste placuszki z serka wiejskiego (minus kaloryczna bita śmietana :D). Wpis ten jest inspirowany przepisem znalezionym w magazynie Shape. Receptura nie zawiera mąki, a co za tym idzie jest bezglutenowo. Składniki ( na 2 osoby) 2 jaja szczypta soli dojrzały banan szklanka serka wiejskiego 4 łyżki oleju 4 łyżki gęstego jogurtu naturalnego do 3% tł. owoce leśne bita śmietana opcjona... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu CityTaste - Przepisy

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.