Kremowa zupa czosnkowo-paprykowa

Kremowa zupa czosnkowo-paprykowa

Przepis na : obiad

Jeśli spojrzycie na tę zupę to nie przyjdzie wam do głowy tak od razu z czego ona powstała, bo jej kolor wprowadza w błąd. A to zupa czosnkowa z dodatkiem pikantnej, węgierskiej kiełbasy. Tę zupę zrobił mąż i powstała z tego co znalazł w lodówce, czyli czosnku, ziemniaków, kiełbasy węgierskiej i kilku dodatków. Jesienią i zimą uwielbiamy zupy czosnkowe i za każdym razem robimy je inaczej, ale takiej kombinacji się nie spodziewam. A dodatek chrupkiej kiełbasy, kolorowych serów i prażonego słonecznika podkreśla wyjąt...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.