Kurczak po koreansku

Kurczak po koreansku

Kurczak po koreansku

Przepis na : obiad

Jak zapewne wiecie kocham kuchnie azjatycka, do tego ostatnio namiętnie oglądam kryminalne seriale koreańskie, w których jedzą przepyszne rzeczy, od których robię się zaraz głodna. Dlatego postanowiłam przygotować kurczaka po koreańsku, którym to zachwyca się tyle ludzi. Zrobiłam go wg przepisu z termomiksa, dlatego różni się od przepisów w necie, ale zdecydowanie ma lepszy smak, bardziej wyrazisty, słodko-kwaśny, klejący się sos. To jedno z naszych ulubionych dań. Zamiast piersi z kurczaka możecie także użyć skrz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.