Deska przekąsek

Deska przekąsek

Deska przekąsek

Pokazywałam wam niedawno sposób na unowocześnienie i odświeżenie klasycznych imprezowych koreczków. Dzisiaj przedstawiam pomysł jak przygotować ciekawą deskę przekąsek z użyciem koreczków i różnych wędlin w tym dojrzewających szynek. Deska jest apetyczna, kolorowa, przekąski z niej szybko znikają, bo ręce sięgają do nich bezwiednie przez cały czas, a koreczki wśród wędlin powodują, że smaki są różnorodne i wszystkiego wydaje się być dużo. Plusem tego jest też to że nie trzeba przygotowywać osobnych miseczek z k... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.