Hot dogi w cieście drożdżowym – roll dogi

Hot dogi w cieście drożdżowym – roll dogi

Hot dogi w cieście drożdżowym – roll dogi

Słów braknie, by opisać jak dobry to jest przepis! Niestety nie jest „FIT”, ale dietetycy to też ludzie, pamiętajcie! Pierwszy raz jadłam te hot-dogi na parapetówce u mojej koleżanki i byłam pod ogromnym wrażeniem. Od razu wzięłam od niej przepis, lecz problem tkwił w tym, że był on na Thermomix, którego wtedy nie posiadałam. Okazało się, że nie miałam kłopotu z tym, by go przerobić i hot-dogi wychodziły równie świetne. Właściciele i nie-właściciele Thermomixa, koniecznie tego spróbujcie! Jeden hot-do... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Be Fit Be Strong

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Autor

Martyna JackoMartyna Jacko

Studentka Fizjoterapii i Dietetyki, kochająca sport, dobre jedzenie i zdrowy tryb życia :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, ciasto, dietetycznie, bezglutenowe, parówki, mak, ciasta drozdzowe, ciasto drożdżowe, ryby, przekąski, ciasto z makiem, bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Be Fit Be Strong

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.