Jarska zapiekanka ziemniaczana

Jarska zapiekanka ziemniaczana

Jarska zapiekanka ziemniaczana

Przepis na : obiad

Masz za dużo ziemniaków i nie wiesz, co z nimi zrobić? Zapiekanka ziemniaczana, choć wydawałoby się, że jest bardzo prosta, jest też przepyszna. Zajadać się nią będzie cała rodzina. Smok poleca przygotować od razu porcje na 2 dni. Ponieważ drugiego dnia nawet smakuje lepiej, gdy jest bardziej przysmażona i spieczona. Jest to bezmięsna wersja zapiekanki ziemniaczanej z boczkiem . {"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","image":["https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/03\/zapiekanka-ziemniaczana-1-250x250.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/03\/zapiekanka-ziemniaczana-1-198x164.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/03\/zapiekanka-ziemniaczana-1-320x200.jpg"],"recipeIngredient":["1kg ziemniak\u00f3w,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bardzo Gruby Smok

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.