Pakora z kalafiora

Pakora z kalafiora

Pakora z kalafiora

Przepis na : obiad

Kontynuujemy naszą przygodę z kuchnią indyjską, w której dużo jest prostych i smakowitych dań. Tym razem bierzemy się za pakorę, niezwykle szybką do zrobienia przekąskę, która powali Was orientalnym smakiem. W naszym przepisie użyliśmy kalafiora (gobi pakora), ale możecie wykorzystać także brokuła i wyjdzie równie przepysznie :) Od świeżych kalafiorów i brokułów półki sklepowe się uginają, więc nie pozwólmy im leżeć za długo i bierzmy się za stworzenie przepysznego kalafiora w cieście z cieciorki :) Do dzieła... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bananowe Pole

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Autor

Bananowe PoleBananowe Pole

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kalafiorem, kalafior, bananowe, ciasto, brokuły, wegetariańska, przekąska, curry, przekąski, papryka, brokuł, sosy, szybkie przekąski, obiad na szybko, szybki obiad, wegańskie, obiad, ciasto na niedziele, ciasta z masa, szybkie ciasto, proste i szybkie ciasto, proste ciasto, ciasto bananowe, drugie danie, warzywa na patelnie

Inne przepisy z Bananowe Pole