Zdrowe przekąski na Sylwestra (i nie tylko!)

Zdrowe przekąski na Sylwestra (i nie tylko!)

Zdrowe przekąski na Sylwestra (i nie tylko!)

Fit przekąski na sylwestra są proste w przygotowaniu a w smaku nie różnią się od “cięższych” przystawek, przygotowywanych na pieczywie. Główną “zmienną” jest użycie cukinii – wtedy przekąski nie tylko będą mniej kaloryczne, ale także zdrowsze. Cukiniowe przystawki świetnie smakują bez żadnych sosów, chociaż nie przeczę, że z ketchupem świetnie się komponują. Co kto lubi. Co ciekawe, takie zdrowe przekąski na sylwestra przygotowuje się bardzo szybko – wystarczy 20-25 minu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu A to pestka

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Autor

atopestkaatopestka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

cukinia, przekąska, sylwester, sosy, przystawki, szynka, fit, przekąski na sylwestra, kiełbasa, placki, feta, dietetycznie, dietetyczne , ser feta, desery, śledź, bez pieczenia, deser, dania mięsne, pieczywo, szybkie przekąski, placki z cukinii, przekąski, dania dietetyczne, bezglutenowe, sos pomidorowy, szynka gotowana, pieczeń z szynki, pieczona szynka, śledzie w sosach

Inne przepisy z A to pestka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.