Łosoś w sosie śmietanowym z makaronem

Łosoś w sosie śmietanowym z makaronem

Łosoś w sosie śmietanowym z makaronem

Przepis na : obiad

Dzisiaj zaprezentuję Wam szybkie danie obiadowe, które wykonacie w 20 min. Ostatnio takie dania u mnie obowiązują ze względu na bardzo napięty grafik dnia. Oczywiście pomimo tego, zawsze znajdę czas, aby podzielić się z Wami moimi przepisami. Ten wpis powstał z wykorzystaniem super produktu, który dostałam od SportDefinition ( ich strona ). Takie prezenty to ja mogę dostawać codziennie! Nie dość, że jest to coś praktycznie niezbędnego w kuchni, to jeszcze świetnie się sprawdza w roli aerozolu. Jako testerka, śmiało... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Katarzyna

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

łosoś, ryby, makaron, makarony, ryba, dania obiadowe, łosoś wędzony, sałatka, sałatki, sosy, mięso, makaron z łososiem, obiad, dieta, kolacja, makaron z patelni, mięsa pieczone, salatka z jajkiem, szybki obiad, obiad na szybko, dania z makaronem, szybka kolacja, salatka z makaronem, sałatka z łososia, pyszna sałatka, szybka sałatka, szybkie sałatki, bez pieczenia, sałatka do obiadu, tani obiad

Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.