Jaglanka z orzechami i pomarańczą

Jaglanka z orzechami i pomarańczą

Jaglanka z orzechami i pomarańczą

Przepis na : śniadanie

Szybki pełnowartościowy posiłek, który idealni sprawdzi się na śniadanie lub deser. Przygotowanie: 15 minut Koszt: tanie Witajcie. Jak mija u Was niedziela? U mnie ciepło prawie 10 na plusie i tylko słoneczka brakuje, by stwierdzić, że klimat nam się popsuł :D W Polsce podobno spadł śnieg, ale u mnie na szczęście z dala od takich warunków atmosferycznych, z czego się bardzo cieszę! Rower i śnieg nie jest super połączeniem. Korzystając z ciepła i energii, jaką dzisiaj dysponuję, jako posiłek po treningowy wyk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.