Siekane placuszki z kurczaka

Siekane placuszki z kurczaka

Siekane placuszki z kurczaka

Przepis na : obiad

Placki to jedno z dań, które przygotowuje dość często. Mogę zrobić ich więcej i zabrać jako obiad do pracy na dwa dni. W moim domu na pierwszym miejscu zawsze były standardowe placki ziemniaczane podawane z gulaszem. Potem przyszła kolej na coś lżejszego, czyli placki z kalafiora , które wraz z sosem koperkowym lub czosnkowym goszczą na moim stole latem. Kolejną propozycją na danie tego typu są siekane placuszki z kurczaka, sera żółtego i pieczarek. Mięciutkie, dobrze doprawione i po prostu rozpływające się w us... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Życie ze smakiem

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Życie ze smakiemŻycie ze smakiem

Smaczne, proste i zdrowe. Jedzenie to ogromna przyjemność, która nadaje życiu smak. Zapraszam na mojego bloga po ciekawe przepisy i inspirujące treści!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

placki, kurczak, pieczarki, placuszki, obiad, kurczak z serem, placki ziemniaczane, mięso, piersi, sosy, kalafior, pierś, gulasz, kalafiorem, kurczak z pieczarkami, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, obiad na szybko, szybki obiad, sos czosnkowy, dania z kurczakiem, kurczak z papryką , sos do kurczaka, placki ziemniaczane z kurczakiem, pieczarki w sosie, dania z piersi kurczaka, placek z serem, gulasz z piersi kurczaka, pieczarki do obiadu

Inne przepisy z Życie ze smakiem

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.