Przegląd zdrowych batonów

Przegląd zdrowych batonów

Przegląd zdrowych batonów

Przepis na : deser

Dzisiaj przygotowałam dla Was zestawienie zdrowych batonów, które miałam okazje jeść. Nie skupiałam się na tym, by robić zdjęcia jak wygląda baton i jakiej jest konsystencji, bo to akurat najmniej istotna sprawa. Gdybym opisywała jakąś konkretną firmę i ich wyroby to co innego, ale przy ogólnym zestawieniu nie ma na razie potrzeby.  Ułożyłam je pod względem składu. Jak wiadomo, im mniej, tym lepiej moim zdaniem. Dzięki zestawieniu dowiecie się również, jakie smaki ma konkretna firma, w jakim miejscu i ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu zdrowo i aktywnie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Katarzyna Dryła

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryż, słonecznik, z jagodami, jabłka, płatki owsiane, banan, mielone, pasta, buraki, maliny, burak, truskawka, truskawki, śliwka, przekąski, dynia, przekąska, wiśnia, mak, ananas, bananowe, bezglutenowe, ciasteczka, syrop, ciastka , czarna porzeczka, cytryna, deser, dieta, desery

Inne przepisy z zdrowo i aktywnie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.