Smaczne smoothie, a przy tym naturalny detoksik

45
 • Smaczne smoothie, a przy tym naturalny detoksik
 • Smaczne smoothie, a przy tym naturalny detoksik

  Smoothie - i dealne na letnie dni, a przy tym naturalny smaczny detoksik, wystarczy 3 dniowa kuracja by nasza cela odzyskała promienny blask. Owocowo-warzywne smoothie pijemy raz dziennie, zamiast jednego z posiłków, pamiętając by pić dużo wody, rezygnując przy tym z alkoholu, kawy, herbaty, papierosów, tłustych potraw i słodyczy.   Składniki: 3 marchewki 2 jabłka 1 ogórek zielony 1 żółta papryka 1 mała cytryna Sposób przygotowania: Owoce i warzywa dokładnie myjemy, wyciskamy z nich sok, najlepi... Czytaj dalej na blogu Z notatnika


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi A
   Dieta dla osób z grupą krwi A

   Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

  Inne przepisy z Z notatnika

  Dodaj komentarz