Naleśniki owsiane z twarożkiem i rodzynkami

Naleśniki owsiane z twarożkiem i rodzynkami

Naleśniki owsiane z twarożkiem i rodzynkami

Przepis na : obiad

Dzień Dziecka to jeden z ulubionych dni w roku najmłodszych członków rodziny. Choć oficjalnie to święto dzieci, obchodzić je śmiało możemy wszyscy - w końcu wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi. No i przecież w każdym z nas wciąż jest trochę dziecka, prawda? Dlatego w Dzień Dziecka warto trochę rozpieścić zarówno nasze małe pociechy, jak i nasze wewnętrzne dziecko 😉 Dla mnie świetnym sposobem na drobną rozpustę jest obiad na słodko - np. naleśniki z twarożkiem i rodzynkami. Naleśniki owsiane z twarożkiem i rodzynkami - ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.