Wegetariańska kanapka z wędliną sojową z suszonym śliwkami od Polsoja

Wegetariańska kanapka z wędliną sojową z suszonym śliwkami od Polsoja

Wegetariańska kanapka z wędliną sojową z suszonym śliwkami od Polsoja

Kolejna propozycja podania kanpaki wegetariańskiej. Z szynką, która przypomina mi z wyglądu włoską mortadellę! Ta w dodatku jest 100% produktem roślinnym i ma ..suszone śliwki ! Wędlina sojowa z suszonymi śliwkami to urozmaicona śliwkami propozycja zastąpienia mięsnych wędlin lżejszym, bogatym w białko i wapń, odpowiednikiem roślinnym. Wędlina charakteryzuje się wyrazistym smakiem schabu z suszonymi śliwkami. Doskonale komponuje się z produktami zbożowymi, szczególnie pełnoziarnistymi – bogat... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

primavera77primavera77

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śliwka, susz, kanapka, kanapki, wegetariańska, wegetarianskiego, przepisy na święta, zdrowe przepisy, szynka, suszone pomidory, sałata, chleb, seler, schab, pomidor, ogórki, warzywa, marchewka, seler naciowy, ogórek, włoska, chleb razowy, dieta, diety, schab ze śliwką, pomidor i ogórek, sałata lodowa, schab w pomidorach, sałata włoska, zdrowe warzywa

Inne przepisy z Z Kuchni Do Kuchni