Sałatka na bardzo dobre samopoczucie

Sałatka na bardzo dobre samopoczucie

Sałatka na bardzo dobre samopoczucie

Przepis na : śniadanie

  Ostatnio pogoda wcale nas nie rozpieszcza, dlatego warto przytulić coś kolorowego co doda nam mocy i energii ,co sprawi, że nasze endorfinki zaczną szaleć i poszybują do najwyższych wartości. Warto czasami pogłaskać się czymś kolorowym i dobrym, a przede wszystkim czymś ,co sprawi ,że poczujemy się wyjątkowo dobrze i lekko. I będziemy mieć satysfakcję ,że oprócz tego dostarczyliśmy naszemu organizmowi potrzebnych wartości odżywczych: błonnika ,białka ,witamin. Proponuję wam moją całkowicie autorską s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.