Lekka sałatka

Lekka sałatka

Lekka sałatka

Przepis na : śniadanie

  Podaję przepis na bardzo szybką sałatkę, o wiele lżejszą od wszystkich innych sałatek z majonezem. Idealna kiedy potrzebujemy kolorów, energii, radości! Składniki : - 1 rzymska sałata, - 1 puszka tuńczyka w zalewie, -dwie garście pomidorków koktajlowych, -garść płatków migdałów ,łyżka czarnuszki , -3 łyżki kukurydzy z puszki, -koperek, natka pietruszki, bazylia ,a na koniec ocet balsamiczny z Modeny i oliwa z oliwek i to wszystko. Z podanych składników przygotuj sałatkę. Nie mieszaj jej w dużej misce ,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.