Pyszna pasta z makreli

Pyszna pasta z makreli

Pyszna pasta z makreli

Przepis na : śniadanie

Dzisiaj proponuję pyszną lekką pastę na bazie wędzonej makreli. Doskonale sprawdzi się w towarzystwie chrupiącej bagietki jako znakomity pomysł na śniadanie. Jej przygotowanie to zaledwie kilka minut, a jest naprawdę przepyszna. Do przygotowania dania użyłem: 1 wędzonej makreli, 1 czerwonej cebuli, 1/2 papryczki chili, pęczka natki koperku, soku z 1/2 cytryny, 4 łyżek gęstego jogurtu naturalnego, czarnego świeżo mielonego pieprzu, 1 bagietki . Przygotowanie dania rozpocząłem od bardzo dokładnego obrania wędzonej makr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Wyprawy kulinarne

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.