SAŁATKA 3 SAŁATY.

SAŁATKA 3 SAŁATY.

SAŁATKA 3 SAŁATY.

Przepis na : sałatka

Jako, że ostatnio miałyśmy ciężki okres godzenia wszystkich obowiązków, ratowania zdrowia i walczenia z zbyt krótką dobą, nasze organizmy domagały się czegoś zdrowego, świeżego, nieprzetworzonego. Nie miałyśmy kompletnie czasu, więc musiało to być też coś szybkiego. Najlepiej takiego, co można sobie dołożyć. No wiec padło na sałatkę. Szybciutką i prostą tak, że przygotowując ją kończyłyśmy rozdziały "Diagnostyki Chorób". I tak, gdzieś pomiędzy "Białaczką kotów" a "Parwowirozą" powstała zawartość tej misecz... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Wypisz Wymaluj

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Anna i Elżbieta KrzyczkowskieAnna i Elżbieta Krzyczkowskie

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, sałatki, sałatka, orzechy, ser żółty, sałata, majonez, kanapka, papryka, malinowe, przekąska, dynia, słonecznik, czekolada, kanapki, przekąski, szybkie sałatki, szybka sałatka, pomidor i ogórek, tania sałatka, domowa czekolada, suszone pomidory, sałatka z pomidorem, sałatka z majonezem, sałatka z papryki, kuchnia chińska, sałatka warzywna, sałatka z serem żółtym , salatka z serem, sałatka z prażonym słonecznikiem

Inne przepisy z Wypisz Wymaluj

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.