Oshi Sushi z Kansai

23
 • Oshi Sushi z Kansai
 • Oshi Sushi z Kansai

  To moje pierwsze podejście do tematu sushi dlatego zaczęłam nie od rolowanych futomaków tylko postanowiłam je zrobić w formie prostopadłościanu, do tego typu sushi potrzebne jest specjalne pudełko którego nie miałam,  ale poradziłam sobie bez problemu używając prostokątnego  naczynia do sałatek ;) Jak się okazało nie taki  diabeł straszny jak go malują J Pierwsze sushi ponoć wcale nie powstało w Japonii ale na południu Azji . Danie to nie przypominało jednak zbytnio dzisiejszego sushi.  Miało prze... Czytaj dalej na blogu Wanilia i Kardamon


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie
   Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

   Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta Paleo
   Dieta Paleo

   Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

  Inne przepisy z Wanilia i Kardamon

  Dodaj komentarz