zrolowana cukinia

zrolowana cukinia

zrolowana cukinia

Przepis na : śniadanie

  Skladniki 2 cukinie ser w plastrach szynka w plastrach ,lub inna wedlina maka do obtaczania olej archaidowy do smazenia sol do smaku  Wykonani   Prosty i niezwykle wszechstronny przepis, kt óry można podać jako aperitif , przystawke letniej kolacji z przyjaciółmi, lub wziasc do pracy na drugie sniadanie Cukinie umyć i pokroić ostrym nożem w niezbyt cienkie plastry, lub na mandolinie Cukinię zamoczyc w jajku ubitym ze szczypta soli. Nastepnie obtoczyc w mace i smazyc na oleju z obydwoch stron. N... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

cukinia

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.