Green Smothie z szpinakiem i mąką konopną

Green Smothie z szpinakiem i mąką konopną

Green Smothie z szpinakiem i mąką konopną

Przepis na : śniadanie

Moi kochani dzisiaj znowu dla was przygotowałam przepis ociekający zdrowymi składnikami. Smothies w ostatnim czasie to numer jeden wśród popularnych trendów żywieniowych i nie dziwi mnie to specjalnie. W sklepach mamy możliwość nabycia smothie w postaci butelkowanej, ale cena często zniechęca. W domu zaś łatwo je przygotować i to jest w tym najlepsze, że sami decydujemy o tym jakie składniki się na nie złożą. Nie ukrywam, że miewałam okazję próbować różnych gotowców, ale zawsze czytam skład, bo oczywiście ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu vaniliowoczekoladowa

Warto przeczytać

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.