Sałatka makaronowa z brokułami

Sałatka makaronowa z brokułami

Sałatka makaronowa z brokułami

Mimo, że latem generalnie robię lekkie sałatki to jednak czasem mam ochotę na coś konkretnego, smacznego i bez żadnych udziwnień. Tak właśnie powstała ta sałatka makaronowa z brokułami, pomidorami i jajkiem. Wyciągnęłam z szafki makaron orzo, wyglądający jak ryż, dodałam kilka składników, które akurat miałam w lodówce i doprawiłam lekko do smaku. Dla mnie rewelacja! Żałuję tylko, że nie miałam akurat żadnej zieleniny… cóż na pewno ją dodam następnym razem Sałatka makaronowa z brokułamiSkładniki:250 g makaronu... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu UgotujmyTo.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

ugotujmyto

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

brokuły, brokuł, salatka makaronowa, sałatki z brokułów, sałatka, sałatki, pomidor, makarony, makaron, salatka z makaronem, majonez, ryż, brokuł z jajkiem, lekkie sałatki, sałatka z brokułami, greckie, surówka, smaczna sałatka, smaczna sałatka, grill, salatka z jajkiem, sałatka z pomidorem, salatki do grilla, sałatka z majonezem, sałatka z ryżem, sałatka grecka

Inne przepisy z UgotujmyTo.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.