Śledzie pod pierzynką z burakami

Śledzie pod pierzynką z burakami

Śledzie pod pierzynką z burakami

Śledzie pod pierzynką to sałatka mojego dzieciństwa. Pamiętam, gdy pierwszy raz moja mama przygotowała poniższą sałatkę. Byłam zachwycona jej wyglądem i smakiem.  Połączenie warzyw i buraków - niby proste, ale bardzo smaczne.  Ponadto sama nazwa śledzie pod pierzynką już zachęca do spróbowania sałatki.  Poniższa sałatka jest obowiązkowa na święta bożonarodzeniowe. Dodatkowo znika jako pierwsza ze świątecznego stołu :) Składniki: 1 opakowanie śledzi a'la matyjas (250 g) 1 słoik majonezu (250 m... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ugotować

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Autor

Mariola MoskalMariola Moskal

Dwudziestopięciolatka, która uwielbia zapach drożdżowego ciasta i ... kawy! Próbuje zdrowo się odżywiać i prowadzić aktywny tryb życia :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraki, ogórki, sałatka, śledź, burak, ziemniaki, majonez, cebula, przepisy na święta, sałatka ze śledziem, sałatki ze śledziem, pieczone buraki, pieczony burak, ogórki konserwowe, słoik, świąteczne przepisy, bożonarodzeniowe, boże narodzenie, sałatki, sałatka z buraków, sałatka z majonezem, ziemniaki w mundurkach, pieczone ziemniaki, smaczna sałatka, sałatka na boże narodzenie, salatka z jajkiem, jajka na święta

Inne przepisy z Ugotować

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.