SPALACZ przyspieszający metabolizm. Redukcja i dieta!

SPALACZ przyspieszający metabolizm. Redukcja i dieta!

SPALACZ przyspieszający metabolizm. Redukcja i dieta!

Przepis na : śniadanie

Cześć Wam od roku piję domowej roboty "spalacz". Dieta i ruch to podstawa zdrowia.  Warzywa i owoce powinny znajdować się w każdym naszym posiłku. Niestety nie zawsze jest to takie łatwe i proste. Dwie z pięciu porcji warzyw i owoców, możemy z łatwością zastępować domowymi sokami z wyciskarki wolnoobrotowej. Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami moim "spalaczem" domowej roboty, który piję od roku. Na instagram stories już dwukrotnie dzieliłam się przepisem, ale sława spalacza przeszła samą siebie, więc wrzucam... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, obiad, kolacja, ogórki, smoothie, desery, koktajle, deser

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.