Cykl: DIETA NISKOKALORYCZNA czyli JAK BYĆ SZCZUPŁYM NA WIOSNĘ!

Cykl: DIETA NISKOKALORYCZNA czyli JAK BYĆ SZCZUPŁYM NA WIOSNĘ!

Kochani zgodnie z obietnicą chciałabym Was zaprosić na cykl: DIETA NISKOKALORYCZNA, w ramach którego będę chciała zachęcić Państwa do zdrowego odżywiania się, a tym którzy planowali przejść na dietę, pokażę kilka ciekawych przepisów, cennych wskazówek i porad jak na diecie wytrzymać ;-) Muszę oczywiście wspomnieć, że jeżeli ktoś z Was myśli o zrzuceniu kilu zbędnych kilogramów, najlepiej by było aby udał się w tym celu do specjalisty od spraw żywienia lub dietetyka, który w profesjonalny sposób i przede ws...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

diety, niskokaloryczne, dieta, pieczywo, sok, do pracy, kanapki, ciekawe przepisy, wafle, zdrowe przepisy, por , przepisy fit, zupa pomidorowa, cytryna, łatwe , sałatki, proste i szybkie przepisy, kanapka, sałatka, napój, fit, zdrowe, mięso, cukier, porem, jak zrobić wodę z cytryna, sałatki do pracy, sałatka do pracy, szybkie sałatki, pyszna sałatka

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.