Naleśniki cynamonowe z serkiem i karmelizowanymi jabłkami

Naleśniki cynamonowe z serkiem i karmelizowanymi jabłkami

Naleśniki cynamonowe z serkiem i karmelizowanymi jabłkami

Czasem, gdy przygotowuję na obiad jakieś danie, które wiem, że nie spasuje mojemu dziecku, specjalnie dla niego robię np naleśniki. Tym razem było podobnie – u nas ziemniaki, żeberka i kiszona kapusta, a dla Młodego naleśniki cynamonowe… Tak do końca to chyba sobie tego wyboru nie przemyślałam, bo naleśniki pachniały i smakowały tak obłędnie, że trochę żal było nam, że też takich nie jemy;) Wyszło ich malutko, tylko 5 sztuk. Tylko tyle, by Młody pojadł, a my mogliśmy skosztować po jednym i R... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.