Placki marchwiowo- serowe

14

Placki marchwiowo- serowe

Przepis na : śniadanie

Lubicie placki warzywne? Ja je uwielbiam, ogólnie lubię wszelkiego rodzaju placki, dlatego zawsze chętnie wymyślam nowe kombinacje. Dziś polecam placki z marchewki z dodatkiem sera żółtego i pietruszki. Wyszły bardzo smaczne, mięciutkie i bardzo sycące. Jeśli lubicie placki tak, jak ja je lubię, to koniecznie wypróbujcie ten prosty przepis Placki te proponuję podać z bardzo smacznym nektarem z czarnych porzeczek firmy Hortex. Spróbujcie Składniki: – 100g marchewki – 70g twarogu delikatnego o tem... Czytaj dalej na blogu Smaki Armine


Tematycznie do tego przepisu

 • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
  Niskokaloryczna dieta hiszpańska

  Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

 • Dieta dla osób z grupą krwi 0
  Dieta dla osób z grupą krwi 0

  W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

 • Dieta dla osób z grupą krwi B
  Dieta dla osób z grupą krwi B

  Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

 • Dieta dla osób z grupą krwi A
  Dieta dla osób z grupą krwi A

  Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Inne przepisy z Smaki Armine

Dodaj komentarz