Naleśnikowe cannelloni z boczkiem i szpinakiem

Naleśnikowe cannelloni z boczkiem i szpinakiem

Naleśnikowe cannelloni z boczkiem i szpinakiem

29.01 .2020 Magda Bardzo lubię tradycyjne makaronowe cannelloni, ale nie ukrywam, że to naleśnikowe jest nie tyle prostsze, szybsze co może nawet troszkę lepsze. Nie trzeba się martwić czy rury makaronowe już zmiękły, bo zastępuje je naleśnik, faszerowanie to pestka, a zapiekane trwa tyle ile czasu trzeba aby sos się zarumienił. Wielokrotnie przygotowane, przetestowane na rodzinie, chwalone i zjadane do ostatniego naleśnika – nie ma lepszej rekomendacji na obiad. Składniki (na 2 duże porcje): szklank... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

boczek, ciasto, szpinak, obiad, mielone, grill, pasta, naleśniki, dania mięsne, pieczony boczek, jajka faszerowane

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.