Kociołek imprezowy z kurczakiem, pieczarkami i uszakami

Kociołek imprezowy z kurczakiem, pieczarkami i uszakami

Kociołek imprezowy z kurczakiem, pieczarkami i uszakami

Wszelkiego rodzaju gulasze to dobre potrawy do podania na spotkaniach z przyjaciółmi. Sprawdzają się na prywatkach, imprezach sylwestrowych czy okolicznościowych domówkach. Są pożywne i rozgrzewające. Dobry gulasz może pojawić się też na świątecznym stole. Gulasz można przygotować dzień czy dwa wcześniej przed planowanym podaniem, a podczas spotkania serwować w porcjach lub prosto z garnka, stawiając nawet taki garnek na stole żeby goście częstowali się sami. Ważne żeby było to danie pełne smaku i gorące. Dodat... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Pyza

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

SmacznaPyzaSmacznaPyza

Lubię gotować, ale nie sterczeć godzinami przy garach. Moja kuchnia to dania domowe, smaczne i apetyczne. Poza gotowaniem interesuję się wszystkim co dotyczy grzybów.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

gulasz, grzyby, ryż, mięso, sosy, kurczak, bułki, impreza, makaron, ziemniaki, makarony, udka , pieczarki, pieczarki w sosie, kurczak z pieczarkami, sos do kurczaka, udka z kurczaka, kurczak z makaronem, kurczak z ryżem, potrawy z kurczaka, dania z makaronem, dania z kurczakiem, makaron z pieczarkami

Inne przepisy z Smaczna Pyza

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.