Czy catering dietetyczny to dobry wybór na lato?

Czy catering dietetyczny to dobry wybór na lato?

Czy catering dietetyczny to dobry wybór na lato?

Lato to czas, na który czeka się cały rok. Słońce, morze, góry i inne wakacyjne wyjazdy i szaleństwa, są nagrodą za całoroczny trud pracy. Oczywiście odpoczywać można zawsze, nawet we własnym domu czy ogródku. Forma jest dowolna. Liczy się, po prostu odpoczynek. Dlatego w tym okresie wiele osób chce również „odejść” na chwilę od codzienności, nawet od gotowania, a przy tym nie utracić swojej ciężko wypracowanej letniej sylwetki. Jak znaleźć tu złoty środek? Stołowanie się w restauracjach nie jest n... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.