Izrael - Pieczony kalafior

Izrael - Pieczony kalafior

Izrael - Pieczony kalafior

Z racji na to, że styczniowa wizyta w Tel Awiwie była niestety bardzo krótka, nie udało się spróbować wszystkich wspaniałości oferowanych przez to miasto. A jest ich wiele, Tel Awiw zdecydowanie należy do jednych z najbardziej przyjaznych wegetarianom i weganom miejsc na świecie. Jedną z popularniejszych wegańskich potraw w Izraelu jest właśnie pieczony kalafior. Składniki: - główka kalafiora - 4 łyżki oliwy - łyżka soli + szczypta soli Przygotowanie: 1) Kalafior obieramy z brzydkich liści, ale zostawiamy te mnie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Roślinożerni urlopowicze

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.