Schab pieczony w sosie z zielonym pieprzem

Schab pieczony w sosie z zielonym pieprzem

Schab pieczony w sosie z zielonym pieprzem

Kotleciki schabowe przyrządzam na wiele sposobów, między innymi schab w sosie własnym , czy kotleciki schabowe w sosie pieprzowym . Ostatnio wypatrzyłam w sklepie spożywczym torebeczkę pewnego gotowca, mianowicie Winiary Pomysł na kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem. Saszetka zawiera torebeczkę z klipsem, w której możemy umieścić mięso oraz mieszankę przypraw. Skład mieszanki bardzo przypadł mi do gustu, całość wydała się świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Przygotowałam więc obiad z torebki i powstał... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.