Ryba pieczona z talarkami warzyw

Ryba pieczona z talarkami warzyw

Ryba pieczona z talarkami warzyw

Gotując razem z dzieckiem cenię sobie przepisy które mogę przygotować w niedługim czasie. Jednocześnie zależy mi żeby każdy posiłek był wartościowy i zawierał zdrowe składniki oraz dużo warzyw. Ten przepis spełnia te wytyczne w 100% i za to tak bardzo go lubię. Cały obiad upieczesz jednocześnie na 1 blaszce w piekarniku w przeciągu 25 minut. Zarówno rybka jak i cukinia i ziemniaki. Porcje dla dorosłych możesz dodatkowo posolić, dla maluszka lepiej jeśli nie użyjesz soli. Pamiętaj że każdy skomponowany posił... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.