Makaron z pesto z rukoli i migdałów

Makaron z pesto z rukoli i migdałów

Makaron z pesto z rukoli i migdałów

Makaron z sosem pesto jak z ekskluzywnej, włoskiej restauracji. Już teraz możesz przygotować go w swojej własnej kuchni w zadziwiająco łatwy sposób. Od czasu do czasu w Lidlu pojawia się czarny makaron barwiony naturalnym tuszem z kałamarnicy, makaron jest bardzo długi, nitki makaronu mają aż 50 centymetrów długości. Zachowuje intensywną czerń nawet po ugotowaniu i prezentuje się efektownie. Do niespotykanego makaronu przygotuj pesto inne niż zwykle, zamiast bazylii z listkami świeżej rukoli. Rukola, migda... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.