Labneh – serek z jogurtów greckich do smarowania

Labneh – serek z jogurtów greckich do smarowania

Labneh – serek z jogurtów greckich do smarowania

Odcedzając jogurt grecki z serwatki i przy okazji dodając do niego niewielką ilość soli, otrzymamy smarowny serek zwany Labneh. Kremowego serka możesz używać tak samo jak serka typu Almette: do smarowania pieczywa, naleśników, czy do stworzenia kremowego sosu do makaronu. Przygotowanie swojskiego sera bardzo cieszy i daje mnóstwo satysfakcji! (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Drukuj Ziołowy serek z jogurtów greckich o smarownej konsystencji 5 od 1 osoby Autor: Paweł Clad Danie: Ser Kuchnia: ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.