Pasta łososiowa

Pasta łososiowa

Pasta łososiowa

Początek roku to czas, gdy wielu ludzi ze smutkiem odwraca wzrok od rzeczy smacznych i zaczyna skupiać się na produktach nudnych i zdrowych. A przecież dietetyczne i odżywcze jedzenie nie musi być nijakie! Dziś przedstawię Wam uniwersalną i błyskawiczną w przygotowaniu pastę łososiową, która już od dłuższego czasu gości na moim stole niemal codziennie. Zaczynamy! Lista zakupów 1 opakowanie łososia wędzonego na gorąco (ja wybieram z pieprzem i już później w żaden sposób nie doprawiam pasty) 1 serek wiejski lekk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.