Gulasz wołowy

Gulasz wołowy

Gulasz wołowy

Wiecie co jest wspólną cechą dań narodowych? Większość z nich wywodzi się z uboższych warstw społecznych, które obiady gotowały z ogólnodostępnych składników. To właśnie taniemu gotowaniu zawdzięczamy włoskie makarony i pizzę, koreańskie kimchi czy nasz polski bigos. Dziś zobaczymy jak łatwo zrobić jedno z najpopularniejszych dań jednogarnkowych, jakim jest… gulasz wołowy – danie spopularyzowane przez węgierskich pasterzy i rolników. Lista zakupów: 500 g mięsa wołowego (np. łopatki) 5 papryk – u mnie 2... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

Andrzej ZyszczakAndrzej Zyszczak

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

papryka, mięso, gulasz, danie jednogarnkowe, marchewka, gulasz wołowy, bigos, pizza przepis, makaron, pizza , obiad, sosy, makarony, ciasto na pizze, tarta, mięso duszone, wołowina, gulasz po węgiersku, gulasz z łopatki, tani obiad, dania z makaronem, makaron na obiad, obiad z makaronem, drugie danie, dania bez mięsa, obiad na szybko, szybki obiad, mięso na obiad, tarta na słodko, sos do pizzy

Inne przepisy z Proste-przepisy.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.