Moje poranne kakao

Moje poranne kakao

Moje poranne kakao

 Składniki : 1-2 płaskie łyżeczki kakao ( można więcej, ale bez przesady, bo może być gorzkie ), takiego najprawdziwszego w proszku- nie instant ! około 250 ml gorącego mleka 20-30 ml wrzątku miód ewentualnie brązowy cukier Przygotowanie : Do garnuszka odmierzyć kakao, wlać wrzątek - wymieszać Dopełnić mlekiem, słodzić najlepiej miodem, kiedy kakao przestygnie Podawać w ulubionej filiżance :) Post umieściłam dlatego, by przypomnieć - kakao tradycyjne jest smaczne i pożywne. Instant to ni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kakao, miód, czekolada, jabłka, cukier, napój, mleko w proszku, gorąca czekolada

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.