Kurczak na parze na surówce z białej rzodkwi

Kurczak na parze na surówce z białej rzodkwi

Kurczak na parze na surówce z białej rzodkwi

Przepis na : obiad

Dziś pomysł na szybki i prosty obiad, czyli taki jakich u mnie najwięcej :) Mało czasu mam ostatnio przez pracę, więc bardzo skomplikowane rzeczy ciężko zrobić. Kurczak na parze plus surówka z białej rzodkwi, którą uwielbiam. To jedno z ulubionych moich warzyw i często robię z białej rzodkwi surówki i jadam je nawet same, przeważnie z odrobiną majonezu. Składniki : 1 filet z piersi kurczaka  1 biała rzodkiew  1 łyżka oliwy extra vergine  nitki chili  płatki kokosowe 1 łyżeczka jogurtu natu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Parowar Faceta

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

ParowarFacetaParowarFaceta

Od ponad 1,5 roku paruję wszystko co złapię w ręce. ( o ile już się nie rusza i jest zjadliwe )
Jak to śpiewał kiedyś zespół Boys:
Paruję co się da i na drzewo nie ucieka
Pierś z kurczaka ta czy ta
Tu smażenia w ogóle nie ma
Czy jakoś tak to leciało ;)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, przepisy fit, fit, pierś, piersi, surówka, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, kokosowe, papryka, mięso, cytryna, surówka z białej rzodkwi, obiad, kurczak na parze, filet z kurczaka, do pracy, majonez, polewa, obiad na szybko, szybki obiad, kurczak wędzony , kurczak z papryką , pomysł na obiad, kurczak majonez, kurczak z warzywami, dania z kurczakiem, dania z piersi kurczaka

Inne przepisy z Parowar Faceta

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.