Kurczak na ostro z makaronem soba

Kurczak na ostro z makaronem soba

Kurczak na ostro z makaronem soba

Przepis na : obiad

Tym razem zrobiłem pierś z kurczaka z makaronem Soba. Jest to japoński makaron, który stosuję się głównie do zup, czy do dań z woka oraz do pikantnych sałatek. Wykorzystałem go, jako dodatek do kurczaka. Oczywiście całe danie wykonałem jak zawsze na parze :)  Składniki :  pierś z kurczaka  1 łyżka oliwy z oliwek 2 ząbki czosnku  garść szczypiorku  1 papryka czereśniowa  2 papryki pepperoni  50g makaronu soba Przyprawy :  pieprz czarny  papryka wędzona  Pierś z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Parowar Faceta

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

ParowarFacetaParowarFaceta

Od ponad 1,5 roku paruję wszystko co złapię w ręce. ( o ile już się nie rusza i jest zjadliwe )
Jak to śpiewał kiedyś zespół Boys:
Paruję co się da i na drzewo nie ucieka
Pierś z kurczaka ta czy ta
Tu smażenia w ogóle nie ma
Czy jakoś tak to leciało ;)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, makarony, makaron, przepisy fit, fit, piersi, pierś, mięso, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, kurczak na parze, kurczak z makaronem, ryż, zupa, sałatka, sałatki, dania z kurczakiem, kurczak z papryką , diety, dieta, obiad, kurczak wędzony , dania z piersi kurczaka, kurczak z czosnkiem, sałatka z kurczakiem, dania z makaronem, mięso na obiad, sałatka z kurczakiem i makaronem, obiad z makaronem, makaron na obiad

Inne przepisy z Parowar Faceta

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.