NALEŚNIKOWE ROLADKI Z PASTĄ ŚLEDZIOWĄ – idealne na imprezę!

NALEŚNIKOWE ROLADKI Z PASTĄ ŚLEDZIOWĄ – idealne na imprezę!

NALEŚNIKOWE ROLADKI Z PASTĄ ŚLEDZIOWĄ – idealne na imprezę!

Przepis na : obiad

Lato to zawsze czas większej ilości imprez, wesel, zabaw ze znajomymi do białego rana czy też posiadówek przy grillu. Bardzo często nie mamy pomysłów, co podać naszym gościom i zwykle stawiamy na oklepane przekąski! A może warto ich zaskoczyć i sprawić, że ślinka pocieknie już od samego patrzenia na przygotowany stół? Dziś razem z marką SEKO przygotowałam dla Was pyszne, imprezowe przekąski – aromatyczne roladki naleśnikowe wypełnione pyszną pastą śledziową z dodatkiem czerwonej cebulki i suszonych pomidoró... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.