KURCZAK PIECZONY Z WARZYWAMI

KURCZAK PIECZONY Z WARZYWAMI

KURCZAK PIECZONY Z WARZYWAMI

Przepis na : obiad

  Niedzielny, rodzinny obiad. Ileż to razy zastawialiście się pewnie, tak jak i ja co przygotować, by rodzince smakowało, a jednocześnie, by nie stać „przy garach” od bladego świtu. U jednych faszerowany schab, u innych soczysta wołowina, a jeszcze u innych pyszności z drobiu. I to właśnie na drób dziś mam dla Was przepis! Zapraszam na fantastycznego kurczaka w miodowo-musztardowej marynacie z karmelizowanymi pomidorami i pieczonymi warzywami. Kilka składników… chwila roboty… i... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

Ostra na SłodkoOstra na Słodko

http://ostra-na-slodko.pl/

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mięso, kurczak, obiad, ziemniaki, brokuły, mięsa pieczone, pączki pieczone, sosy, wołowina, brokuł, pączki, schab, kurczak z warzywami, dania obiadowe, dania z kurczakiem, kurczak pieczony, kurczak w pomidorach, kurczak z pomidorami, bez pieczenia, kurczak wędzony , kurczak z papryką , pieczone ziemniaki, dania bez mięsa, papryka faszerowana

Inne przepisy z Ostra na Słodko